zoomable
MillaMillaMilla
Kabliukai Cobra Crystal 1121-4NSB

Kabliukai Cobra turi žinomą reputaciją tarp žvejų iš daugelių šalių. Šie kabliukai yra aukštos kokybės ir žemos kainos - taip jie įgyjo dydelį populiarumą tarp žvejų. Cobra kabliukai gaminami tik Korėjoje. Kabliuku Cobra privalumai: aukštos kokybės anglies legiruotas plienas, naujausios terminio apdorojimo technologijos, elektrocheminis kabliuko galo šlifavimas, lazerinė kokybės kontrolė ir ilgalaikė antikorozinė danga.

Kaina: 1.02 Eur

Dydis: 4
Spalva: Tamsiai bronzinė
Pakuotėje: 10

Tvirtinimo tipas - žiedas. Labai stiprūs universalus kabliukai su tiesiu lenkimu . Rekomenduojami žvejojant tiek didelę, tiek mažą žuvį. Vidutiniškai galingas kablys su specialia "dugninė" forma. Žvejai, kurie žvejoja karšius ant fiderio, gerai žino kad kabliukai COBRA Crystal puikiai užkabina žuvį. Karšis maista siurbia, todėl klasikinės formos kabliai užkabinus, yra pernelyg plati. Jie guli burnoje ir ne visada patikimai užkabina žuvį. Kuo negalima pasakyta apie kabliukus Cobra serijos Crystal. Dauguma ant jų sugautu karšių buvo pagauti apatinę lūpą. Tai reiškia, kad kablio kontaktas su žuvies lūpą įvyko kai tik žuvis pradėjo valgyt. Be to, šie kabliukai pagaminti iš plonios velos ir gerai išlaiko virtus miežius ir kukurūzus, kviečius. Ir musės lervos atrodo ant šiuo kabliuko labai natūraliai.


Žvejojant ant akmenuoto dugno, vienas kabliukas išlaiko apie 6-8 valandų žvejybos, ir tik po to šiek tiak subukėja. Daug tai ar mažai - tai kiekvienas žvejys sprendžia pats.