zoomable
MillaMillaMilla
Kabliukai Cobra Funa 1121-14B

Kabliukai Cobra turi žinomą reputaciją tarp žvejų daugelių šalių. Šie kabliukai yra aukštos kokybės ir žemos kainos - taip jie įgyjo dydelį populiarumą tarp žvejų. Cobra kabliukai gaminami tik Korėjoje. Kabliuku Cobra privalumai: aukštos kokybės anglies legiruotas plienas, naujausios terminio apdorojimo technologijos, elektrocheminis kabliuko galo šlifavimas, lazerinė kokybės kontrolė ir ilgalaikė antikorozinė danga.

Kaina: 1.02 Eur

Dydis: 14
Spalva: Juoda
Pakuotėje: 10

Tvirtinimo tipas - žiedas. Šie kabliukai labai gerai užkabina ir yra ploni, todėl tinka žvejoti karpius. Ideailiai tinka naudojant visokiausius grudus ir javus. Labai gerai kabliukai Cobra Funa tinka naudojant dzikus (musės lervas), kviečius arba miežius. Galima naudoti ir "košė" iš švyrkšto. Vienintelis niuansas: dėl karšių problemu ne bus, bet pvz., pagavus dvi ides sunkesneskilograma, vertėtu kabliukus pakėist, nes ant "laukinės" žuvies jie gali prarast savo forma (jie yra pagamintiplobos velos).

Privalumai: labai gerai užkabina (gali ir karšį 2,5kg ant 14 numerio kabliuko pagauti). Nebrangus - reiškia nebus gaila perryšt nauja ir jie yra lengvai gąlastinami.