zoomable
MillaMillaMilla
Rokėta jaukui

Rokėta jaukui skirtas tikslios vietos primaitinimui ir yra nepakeičiamas norint pasekt tolimas distancijas. Tinka visu tipu jaukams. Ji yra kopija žinomos britu įmones Spomb.

Kaina: 5.50 Eur

Svoris: 70gr

Rokėta yra sukurta atitikti karpistu norams. Kaip mes žinom, kuo daugiau ir tiksliau primaitinsi savo žvejybos vieta, tuo didesne galimybe sėkmingos žvejybos. Parduotuvėse galima rasti daugybe skirtingu karpiniu rokėtu jaukui, bet ši rokėta leidžia tiksliai primaitint vieta100-150metru, netgi kai trukdo vejas.

 

Su šia rokėta galima naudot jauką skirtingos frakcijos. Ši rokėta skirta tolimui ir tiksliam nugabenimui sauso ar drėgno jauko. Dėl to kad jaukas rokėtoje fiksuojasi hermetiškai, galima naudot ir birus jaukus, tokius kaip: sušutus grudus, žirnius, kukurūzus, peletsus, boilus, kanapes ir daug kito.

 

Rokėtos forma labai primena bomba. Naudojant savo aerodinamine ir išsitempusia forma, rokėtą skrenda su minimaliniu pasipriešinimu. Vejas labai silpnai įtakuoja jos skrydi. Skrydžio pabaigoj, smūgio į vandenį metu, rokėta atsidaro, kas leidžia pašarui momentaliai atsidurt vandeny.

 

Kai kurie karpistai susiduria su tokia problema: kai žvejys fiksuoja valą prie rites tam tikro atstumo mėtymo, rokėta krenta į vandenį šonų ir ne atsidaro. Tada galima pabandyt specialia metimo technika. Metimas praeina kaip visada, virs galvos. Reikia išmesti rokėtą pagal aukštą trajektorija, kada valas sustabdo ant fiksatoriaus, reikia kotu sukurti staigu pasiprešinima rokėtos judesiui. Kaip rezultatas, rokėta sustos ore ir vertikaliai nukris žemyn.

 

Naudojant rokėtas geriausiai tiks spodinis kotas.

          

Rokėtos būna skirtingu spalvų: juodos, baltos, oranžines ir geltonos. Rokėtos naudojime spalva dideles įtakos ne daro. Dažniausiai žmones renkasi klasikine juoda rokėta. Rokėta baltos salsvos rekomenduojama naudot labai karstais ir saulėtais orais. Nes balta spalva, presingai nei juoda, mažiau įkaista. Ryškiu spalvų rokėtas renkasi dėl jų matomumo.

 

Rokėtos svoris be pasaro apie 70gramu. Rokėta yra naudojama tik vandens telkiniuose su stovinčiu vandeniu. Nes vandens srautas lengvai nuneš pasąra į kitą vietą.

 

Kai kurie žvejai, kad ne prarast atitrukusia nuo valo rokėta, pritvirtina prie jos nedidele plūde (10-15gramu).

 

 

Kaip naudotis rokėta teisingai:

 

 

Paimkit rokėta kaip parodyta piešini. Stipriai ne suspauskit pašarą. Ne pildykit su jauku skiriu prie mygtuko. Uždarykit rokėtą.Po išmėtymo, duokit rokėtai laiko nusileisti siek tiek į vandeny.

 

 

 

Pažiūrėkit šios rokėtos Spomb kopijos apžvalgą rusu kalba:

 

 

O taip pat originalaus Spomb gamintoju video anglu kalba: