zoomable
MillaMillaMilla
Jaukas Sedum Universalus su vanilė Žalias

Universalus žalias pašaras gaudyti žuvys tamsiame ar purviname vandeny (dėl to, kad masalas susimaišys su dugnų), o vasarą gaudyti didesnių žuvų (pašaras kontrastuoja su dugnų ir tai pritraukia didelias žuvys, nes jie nebijo spalvos masalo).

Kaina: 1.74 Eur

Pakuotėje: 900g

Jaukas pagamintasaukštos kokybės augalinių baltyminių žaliavų, įvairių natūralių grūdų, žalutinių produktų, paruodtų aukštoje temperatūroje. Jaukas ilgai nepraranda savybių. Jauko sudėtyje yra maistinių dažų, aromatinių medžiagų, rišančių, klijuojančių medžiagų. Pašaras yra efektyvus ir lengvai naudojamas, puikiai vilioja įvairias žuvis visuose vandens telkiniuose, tačiau geriausia tinka toms žuvims, kurios nurodytos ant pakuotės.

Naudojimas ir paruošimas:                                                          Jauka meskite į žuvų jaukinimo bei žvejybos vietą. Jeigu norite jauka numesti toliau, žvejoti srovėje ar padidinti jo ešektivuma, įmaišykite kapotų sliekų, musės ir (arba) uodo trūklio lervų, kokonų. Ruošiant pašarą svarbu jo neperdrėkint, kad masė būtų minkšta ir lipni. Jauko rutulius sušormuokite pries pat mesdami juos į žvejybos vietą.

Sudėtis: Įvairių javų grūdai, šalutiniai produktai, aliejinių augalų šalutiniai produktai, cukraus gamybos šalutiniai produktai, manai, žuvų miltai, antioksidantai, maistiniai dažai, molis, aromatinės medžiagos. Šiame produkte yra genetiškai modifikuotų organizmų.