zoomable
MillaMilla
The Legend XS 90F TT (Kosadaka)

Mūsų parduotuveje atsirado vobleriai sukurti Japonijos bendrovėsKosadaka kartu su patyrusių rusiškų spinningistų Konstantinu Kuzminu.2015 metū sezono naujiena. Puikiai tinka gaudyti visusplėšrūnus.

Kaina: 9.00 Eur

Svoris: 11gr
Ilgis: 9cm
Gilinimasis : 0,3-1,2metru
Tipas: plaukiantis

Vobleris Kosadaka Žalias kinas / The Legend XS 90F - yra pagerinta kopija minnou, pagamintų prieš 10 metų nežinomą kinišką įmonę ir esamųtik vienu egzemplioriumi. Originalas rodė fenomenalus rezultatus žvejojant lydekas nedideliose upėse, bei tvenkiniose.

Dabartine serijine versija pilnai atkartoja originalo linijas ir žaidimo charakteristikas. Dar vienas pliusas šio voblerio, jis turi tolimo mėtymo sistema.

 

 

Čia galite pažiūrėti kaip šis vobleris atrodo vandenyje.

 

 

Vobleris turi nedideli liežuvėlį, esanti maždaug 45 laipsnio kampų prie masalo ašies. Šiuolaikine serijine versija turi tolimo metimo sistema. Masalas yra toliašaudis ir yra labai tikslus metime. Vobleris yra plaukiantis. Esant reikalui, vobleri galima įrengti pavadėlių, kas padarys ji lėtai skęstančiu. Šio masalo animacijai puikiai tiks tolygus tiesimas, bet geriausiai pravesti vobleri nestaigiu tvičingu su nedideliom pauzėm 1-3 sekundes. Lauko išbandymai čios žinomo voblerio kopijos parode puikus rezultatus gaudant lydekas nedideliuose ežeruose ir upėse, o taip pat naktines sterkas priekrantėje.   

 

Šio voblerio atsiradimo istorija nuo jo autoriaus Konstantino Kuzmino (rusu kalba):

 

 

Dar viena prezentacija iš parodos (rusu kalba):