zoomable
MillaMillaMilla
Vobleris Thrill TH7 RBL (Salmo)

Vobleris specialiai sukurtas žvejoti salačius. Naudojant greita pravedimą, jis dirba apie 0,5 metrų gylyje.  Šita pakankamai sunkų masalą ne sunku užmest tiesiai į plėšrūnų stovėjimo vietą ne artėjant prie jų. Vobleris sukurtas tik skęstančiame variante, naudojant labai lėta pravedimą jis gali skęsti iki 5 metrų.  

Kaina: 6.20 Eur

Svoris: 13gr
Ilgis: 7cm
Tipas: skęstantis
Gilinimasis: 0,5-5metru

Salačiai, kaip nepagaunami gėlo vandens lašišos, labai greiti ir gražus, kaip sidabriniai žaibai. Visada sunku prisipažint kad yra žuvis, kuria pagaut beveik neįmanoma, ypač didelius egzempliorius. Naujas masalas Salmo Thrill (aštrus pojūčiai) padės išspręsti šia problema. Jis skrenda kaip kulką, greitai ir toli (apie 70 metru). Pravedimo metu šis masalas turi mažą amplitudę ir aukštą dažnį, jo žaidimas primena drebuli. Jis buvo suprojektuotas lenku inžinieriaisįmones Salmo specialiai gaudyt salati naudojant greita pravedimą.

 

 

 

Ypatingos savybes:

  • Salmos asortimente nuo 2007 metų
  • būna trijų dydžiu 5, 7 ir 9 cm
  • tipas: skestantis (S)
  • 10 spalvų
  • idealus masalo balansas ir puikus skrydžio savybes
  • vientisa armatūra
  • lopetėlė iš polikarbonato
  • individualus testavimas
  • aukštos kokybes trišakiai VMC Black Nickel

 

Specifikacija:

Modelis TH7 - ilgis 7cm; svoris 13gr; vienas trišakis №5; rekomenduojamas valas 0,20/0,10mm. Jis yra skęstantis. Būna skirtingų spalvų.

 

 

Šios spalvos EF, BL, HBL turi holografine danga.

 

 

 

Kaip žvejoti su vobleriu Thrill:

Thrill - tai specialus masalas žvejot salačius. Bet pasirodę ant jos galima žvejot ir kitas plėšrias žuvys. Ten kur žuvis maitinasi smulkiomis sidabrinėmis žuvytėmis ir reikalingi tolimi užmetimai, vobleris Thrill yra idealus sprendimas. Ir nėra skirtumo kur vyksta žvejyba, gėlame ar sūriame vandenyje. Nepaisant pakankamai sunkaus masalo svorio ir jomažo dydžio, jis specialiai sukurtas laikytis aukščiausiose vandens sluoksniuose.  

Yra du pagrindiniai metodai žvejoti šio masalu. Pirmas, pats paprasčiausias ir efektingiausias, reikia pravedimą daryt labai greitai ir su pastoviu greičiu, o koto galiuką reikia laikyt aukštai. Retkarčiais jus netgi galit leisti masalui iššokti iš vandens, kaip tai daro mažos žuvytes, bandant pabėgt nuo plėšrūno. Bet, jeigu dėl kažkokiu tai priežasčių reikalingas lėtesnis pravedimas, jus turit koto galiuku trūkčioti. Tai leidžia masalui išlikti gana arti vandens paviršiaus, bet jis juda daug lėčiau. Staigus masalo judesiai pravakuoja plėšrias žuvys pulti. Kaip ir naudojant kitus masalus, geriausia technika yra mišri, tai greitas pravedimas su periodiniais sulėtėjimais, netgi iki sustojimo, su tuo metu masalo trūkčiojimais.