zoomable
MillaMilla
Sistemėlė "Karosų žudikas" 20g

Sistemėlė "Karosų žudikas" sisusidedatrijų mažų šeryklėlių, suktukų, pintinio valo (0,35 Power Pro), pavadėlių (0,20 Power Pro), kabliukų (Leader), stabdžiukų ir svarelio (15g).

Sistemėle naudojama su meškerėmis, spiningais arba fideriais.

Ant jos, taip pat galite sugauti karpių, karšių ir kuojų.

Kaina: 4.93 Eur

Svarelio svoris: 20g
Pakuotėje: 3vnt

Kuotas, ritė ir valas, viskas kaip įprasta. Bet pabaiga specišinė.

Снасть убийца карася

Priedai keičiami. Prie pagrindinio valo turėtų būti pririštas suktukas su gerų karabinų "Amerikiečių". "Karosų žudikas " bus pridedamas prie šio užsegimo.

Svarėlio svoris priklauso nuo žvejybos sąlygų, gylio, atstumo. Paprastai tvenkiniuose be srauto, su gylio iki 3m užtenka nedidelio svorio 10-15 g. Jei gylis yra didesnis arba reikia labai tolį mest - padidinkit svarelio svorį.

"Karosų žudyko" principas yra paprastas ir veiksmingas. Jis yra pridedas prie pagrindinio valo. Šeryklėles užpildamos su pašaro mišinių. Montuojamas ant kabliukų taip vadinamosios "Putoplastas" arba specialiojį tešlą (ja galitė nusipirkt parduotuvese). Mestam į tvenkinį. Prijungiam vieną ar kitą signalizatorių. Laukiame.

Оснастка убийца карася

Kai karosas ateina ant masalo kvapo, pirmas dalykas, kurį jis mato - kabliukai su tešlą. Persivalgyt iš šėriklėles jis negali, nes labai sunkiai čiulpti iš sandariai supakuotų šeryklų. O čia tiesiog prieš nosį toks skanėstas...  Plaukiojantis kabliukai paksiėlė virš dugno, bus gerai matomi virš dumblo ar tarp žolės.

Antras plaukiančios tešlos pliusas, kad jį gerai laikosį ant kabliuko.