NAUJIENOS
Blizgės
2018-09-27

Dar daugiau bližgių! Užsukite apsižiuret! Aise: Kaukas, Babke, Atomas.

 


 

Skaityti daugiau
Skanios naujienos!
2018-07-30

Ypatingo skonio (burbonas su vanilė, aštrus medus ir gėlavandenės midijos), gurmaniškas plaukiantis pūstas kukurūzas itin reikliai žuviai.

Jaukai visokiausių skonių:
braškes, tutti - frutti, kokosas su medum, kepenys su česnakais. Gerai žinomas Starfish skirtas karšiams, žalia magyja skirta lynams ir karosams, o taip pat ypatingas jaukas karpiams!
Laukiam Jūsų adresų Erfurto - 10, Vilnius.

 

Skaityti daugiau
Naujienos
2018-07-25

Mūsų parduotuvėje atsirado Volzanka kotai, naujį deklai, batai ir kėpures. O taip pat simaptiški rankų darbo raktų pakabukai.

 

Skaityti daugiau
Atvažiavo naujienos iš Keitech.
2018-04-28

Patikimas modelis, naujos spalvos sukurtos specialiai Lietuvos žvejams. Šis masalas yra tobulas gaudyti grobuoniškas žuvis (pvz lydekos ir starke).

 

Skaityti daugiau
Naujienos iš Japonijos
2018-04-16

Tik iki šio penktadienio (04.20) mūsų parduotuvėje rasite didelį asortimentą blizgių iš Japonijos, skirtų gaudyti upėtakius, kiršlius ir ešerius. Skubėkite!

 

Skaityti daugiau
Naujiena Lucky John
2018-04-15

 

Atvažiavo naujienos iš Lucky John!
Šviečiantis UV šviesoje minkštas silikonas. Taip daugelio pamėgta praėjusių metų naujiena 3D BASARA Soft Swim, šiais metais grižo su 6 naujom spalvom. Minkštas masalas, labiau panašus į voblerį savo tikroviškumu ir itin veiksmingas žvejojant ešerius ir lydekas.

 

 

Skaityti daugiau
Naujiena - Fifa (liucilijos musės lervos)!
2018-01-16

Mūsų parduotuvėje atsirado liucijos musės lervos. Jos ilgai laikosi ir yra atsparios šalčiui. Turi specifinį kvapą. Lervos ilgis 3-6mm. Tinka ešeriams ir baltai žuvei. Kaina 1,5€

 

Skaityti daugiau
Zebco krepšiai
2017-06-14

Gan talpus, bet kompaktiški, universalus, ne brangus ir patogus nešioti Zebco krepšiai. Skubėkite kiekis ribotas!!! Mūsų adresas - Erfuto 10, Vilnius.

 

Skaityti daugiau
HITFISH
2017-06-05

Mūsų parduotuvėje atsirado firmos HITFISH prekes! Tai premium klases prekes už prieinama kaina. Suktukai, žiedai, pavadėliai ir skirtingi kabliukai (dvišakiai, trišakiai). Būtinai išbandykit šia kokybiška ir nebrangia naujiena.

 

Skaityti daugiau
Kostiumas Gorka
2017-05-30

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti kostiumus "Gorka".

Norime pristatyti universalinius kalninio modelio kostiumus "Gorka- 3, Gorka- 4, Gorka- 5", tinkančius žvejybai ir medžioklei, pagamintus kasdieniniam naudojimui ir nešiojimui visiems metų laikams. Idealiai tinka įvairiems vietovėms ir kraštovaizdžiui.

 

Skaityti daugiau
1 2 3 4 5 6 7