zoomable
MillaMillaMilla
Musių lervų dozatorius

Lervos dozatorius - tai 80 ml ​​buteliukas su specialiu užsukamu dangteliu-dozatorium ir dangteliu saugiam transportavinui bei saugojimui. Dozatorius leidžia ne išleidžiant savo meškeres iš rankų, paimti reikiama kiekį gyvų musės ar uodų lervų viena ranka.

Jeigu paberti uodų lervas krakmolu, jos bus lengvai išsiimamos iš dozatoriaus po vieną. Į dozatoriuų nepatenka drėgmės, todėl mesės ir yodu lervos išliks sausosai visą žvejybą!

Kaina: 1.60 Eur

Kaip sunku žiema dideliam šaltį neklusniais pirštais ištraukti kišenės dėžutę su dzikį ar uodų lervom, kažkaip atsidaryt ir paimt tik reikiamą kiekį lervų, o dėžutė taip ir bando išslysti iš rankų ... Ir jei  masalas nukrys ant ledo - nedelsiant sušals ir žvejybą tuo momentu gali ir baigtis. O vasara, patogiai isitaisius valtį, tikriausiai ne vienas iš jūsų apgailestavo kad nebeturi trešios rankos, kad galima butu lengvai paimti gyva masala iš dėžutės. O rinkti po valties dugna dzikus ne pats maloniausias dalykas. O jeigu žvejoji kur nors tarp akmenų ar dydelės žolės, tai išvys gali pamiršt apie nukritusias lervas. Dabar visos šios problėmos praetuje!!!