zoomable
MillaMillaMilla
Uodo trūklio lerva (Matilius)

Uodo trūklio lerva (Matilius) — būna 10-25 mm ilgio. Uodo trūklio lervos yra labai efektyvus masalas, kuris tinka beveik visu rūšių žuvims. Ypatingai ešeriams ir karpiams.

Kaina: 1.40 Eur

Žvejybai ant vienos lervos yra naudojami subtilus kabliukai №20 -№28, ant poros lervų vienu metu - № 16. Pririšami prie 0.05mm-0.12mm pavadėliu. Plūde turi būt gerai apkrauta, kad virš vandens liktu tik jos antena. Toks signalizatorius leis pastebėt netgi pačius atsargius ir švelnus kibimus.

 

Stambias uodo trūklio lervas, kurias naudoja kaip masalą, geriausiai laikyt šaltame, skaidriame vandenyje. Jeigu vandeni dažnai keisti, lervos ilgai gyvens ir išlieka aktyvus ant kablio. Smulkus uodo trūklio lervos naudojamos dažniausiai kaip jaukas arba jauko papildas. Jeigu jaukas saldus, nereikia pridėt daug uodi trūklio lervų, nes jos greitas prapuls, dėl saldu komponentų.

 

 

Kaip uždėt uodo trūklio lerva ant kabliuko.

Dažniausiai lerva tiesiog praduriama tiesiai per galvą arba antrą nuo galvos segmentą. Taipogi ja galima uždėt žiedelių arba kojinaitės principų. Pačiu efektyviausiu skaitomas taip vadinamas “sumuštinis”uodo trūklio lervos (arba keliu lervų) ir muses lervos (arba keliu lervų).

 

Pažiurekit Stanislavo Poslanciko video (rusų kalba) kaip skirtingais būdais galima uždėt uodo trūklio lerva ant marmiškes ar kabliuko:

 

 

 

O taip pat susipažinkit su įdomiu įrankiu, kuris padės uždet kelias uodo trūklio lervaskarto ant bet kokio storio kabliuko, kas yra labai aktualu žvejojant karšius. Ši įranki jus taip pat galit nusipirkt mūsų parduotuvėje.

 

 

 

 

Pažiurekit Pavlo Strogovo video (rusų kalba):