NAUJIENOS
Yo-zuri Chum Crank
2016-05-02

Yo-zuri Chum Crank vobleris - tai mažytis liliputasultralight klasės. Nepaisant savo mažo dydžio ir svorio jis puikiai užsimeta. Masale įrengtas žemo dažnio „barškutis“ su tyliu originaliu garsu. Stabilus žaismas. Vobleris skęsta lėtai, tai leidžia jam plūduriuoti pakankamu atstumu, jei tik yra tinkamas gylis. Vobleris skirtas šapalų, upėtakių, meknių žvejybai nedidelių upių, apaugusių krūmais, krantuose. Jame įrengtas vienšakis kabliukas be barzdelės. Puikią kokybę garantuoja prekės ženklas Yo-zuri.

 

Skaityti daugiau
NightFish
2016-04-25

Naktinė ungurių, karpių, starkių arba šamų žvejyba tampa vis labiau populiaresne. Nauja Starfish pašarų serija yra būtent tai, ko Jums reikia. Tai novatoriškas produktas, skirtas žvejybai tamsoje. Pagrindinis bruožas, kuris skiria šį pašarą nuo daugelio kitų esančių rinkoje - tai specialios dalelės, absorbuojančios šviesą, tai daro pašarą pastebimu bet kuriuo paros metu ir ant bet kokio dugno. galima naudoti dviem variantais: žvejybai ežeruose ir upėse. Rožinis pašaras tekančiam vandeniui - yra klampus, su daug stambių dalelių ir stipraus kvapo. Pašare, skirtame stovinčiam vandeniui (žalios spalvos), yra daug baltymų ir daug įvairių sėklų.

 

Skaityti daugiau
FishUp
2016-04-18

Mūsų parduotuvėje galit įsigyti firmos FishUp masalus. Įmonė FishUp - yra Ukrainos žvejybos masalų gamintojas, kurią įkūrė žvejai-sportininkai daugkartiniai Ukrainos varžybų nugalėtojai ir prizininkai. FishUp masalų gamybai naudojami tik aukštos kokybės medžiagas, natūralius atraktantus ir druskas, kurie padaro juos itin rezultatyviais ir patraukliais žuvims.

 

Skaityti daugiau
Unagi Slug
2016-04-17

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti naują masalą UNAGI SLUG. Žvejybos sėkmės su UNAGI SLUG paslaptis slypi masalo konstrukcijoje. Slagas padalintas plonomis pertvaromis į keletą sekcijų. Net ir prie pačių atsargiausių trūktelėjimų masalo uodegėlė pradeda aktyviai judėti, pritraukdama pačią pasyviausią žuvį.

 

Skaityti daugiau
Tioga Fat LJ
2016-04-16

Mūsų parduotuvėje galit įsigyti naują masalą Tioga FAT. Tioga FAT  – masalas, specialiai sukurtas pagauti didžiausius laimikius. Originali kūno forma, judant vandenyje generuoja šoninius judesius, pritraukiančius plėšriąją žuvį. Šoninės briaunos sustiprina masalo žaidimą, suteikdamos jam „realius“ judesius.

 

Skaityti daugiau
Wacky Worm LJ
2016-04-15

Wacky Wormdar viena naujiena iš Lucky John, kuri įėjo į profesionalią valgomųjų masalų seriją. Pirmą kartą šis masalas atsirado Amerikoje, kai buvo naudojamas plačiaburnių ešerių - basų - žvejybai. Pažodžiui Wacky Worm verčiamas kaip "trenktas" kirminas, kuris per savo kvailumą pateko į vandenį. Pagrindinis šio jauko naudojimo plotas - žvejyba sekliame vandenyje. Ši masalą, bei dauguma kitų, jus galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

 

Skaityti daugiau
Makora
2016-04-14

Mūsų parduotuvėje galit įsigyti vobleri Makora (Lucky John gamybos). Makora - klasikinė tvičingo serija. Šios serijos voblerių savybė - unikalus žaidimas, kurį jie demonstruoja tiek pravedimo metu su patrūkčiojimais, tiek tolygaus pravedimo metu.

 

Skaityti daugiau
Basara
2016-04-07

Mūsų parduotuvėje galit įsigyti vobleri Basara (Lucky John gamybos).  Basara - profesionalios klasės vobleris, verpstės formos tvičingo serijos. Šie vobleriai turi puikias užmetimo charakteristikas, ir leidžia masalo pagalba atlikti labai agresyvų pravedimą. Pagrindinis žvejybos objektas - bet kokia plėšri žuvis. Visi vobleriai buvo pagaminti Japonijos meistrų, naudojant pažangiausias technologijas ir aukštos kokybės medžiagas. Egzistuoja 16 spalvų variantų, iš kurių 5 yra unikalūs (patentuoti kompanijos Lucky John produktai).

 

 

Skaityti daugiau
Vobleriai Lucky John Antira SWIM 115
2016-04-06

Lucky John pristato 2016 metų naujovę - originalaus „Antira SWIM 115“ dizaino, unikalių minnow voblerių seriją. galinėje dalyje yra uodegėlė, kuri masalui judant padeda pritraukti plėšrūnus. Šios vobelrius galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

 

Skaityti daugiau
Vobleriai Jackall Tricoroll
2016-04-05

Mūsų parduotuvėje galit įsigyti vobleri Timon Tricoroll. Timon Tricoroll minnow tipo vobleriai, skirti žvejoti lašišoms sparčiose upėse, stabiliai dirba esant bet kokio stiprumo srovei. Tiesą sakant, ir ramiame vandenyje masalas yra ne mažiau patrauklus žuvims. Tricoroll tipo voblerį lengva atpažinti pagal jo pailgą kūno formą su kuprele, kūnas stipriai suspaustasšonų. Plokščias kūnas stabilizuoja masalą srovėje, o taip pat sukuria papildomus blykstelėjimus, kurie pritraukia žuvis. Neriantys modeliai sukelia patrauklius nedidelius virpesius ir kraipo šonus pertraukų metu, dėl to idealiai tinka pasyvių žuvų žvejybai stop&go metodu. Tačiau geriausiai atsiskleidžia gerosios savybės tvičingo metu.

 

 

Skaityti daugiau
1 2 3 4 5 6 7 8