zoomable
MillaMillaMilla
Easy Shiner 4 Keitech

KEITECH EASY SHINERklasikinis tvisteris, kuris patiks žvejams, norintiems išbandyt šiuolsikinią valgomą gumą, bet megstantys klasikines formas.

Kaina: 0.90 Eur

Svoris: 5,3gr
Ilgis: 10cm
Kvapas: Krevetė
Pakuotėje: 1vnt
Yra: 35spalvų

Šis dydisyra tobulas gaudyti grobuoniškas žuvis (pvz lydekos ir starke), gamintojas rekomenduoja kabliuką 3/0dydžio.

Tvisteris Easy Shiner yra labai paprastas naudojime. Jo vidutinės proporcijos leidžia maksimaliai paįvairinti vedimo metodus. Šį žuvytę vienodai patraukli ir naudojant klasikini "rityni" žingsnį pusės iki dviejų posūkių, ir naudojant sudėtingus, kombinuotus piešinius koto "galiuko" animacijos. Bet kokie pravedimo greičiai, bet kurie horizontai - kurbesimedžiotu aktyvus plėšrūnas, jis tikrai atkreipti dėmesį į natūraliai judantį masalą ir atakuos jį. O tiesioginio kontakto metų kokybiškas silikonas suteiks ilgesnį sulaikymą plėšrūno. Šis masalas būna skirtingų spalvų.

 

 

Šio masalo ploną uodegą turį gana masyvią lopetėlę. O masalo kūnas stipriai suplotas iš šonų. Tokia formą priduoda tvisteriui Easy Shiner vidutines amplitudes staigaus kontūro aukšto dažnio žaidimą. Ši valgomą gumą bus aktuali ir efektinga ir naudojant karolinos sistemele, ir sunku džiga ir beapkroviniame variante. Tvisterio apatiniame ir viršutiniame dalyje yra specialus skyriai ofsetiniam kabliui, bet galima panaudot ir dviguba kabliuką ir džiginę galvą. Į medžiagos sudėtį įeiną didelis kiekis druskos, todėl  turi neigiamąplūdrumą ir gali būt naudojama "Neko" ir "Wacky" sistemoms. Taip pat šis masalas turi stipru kvapą.

 

Pažiurekit kaip tvisteris Easy Shiner elgiasi naudojant ji beapkroviniame variante.

 

 

O čia jis naudojamas su texas sistemą.

 

 

Karolinos sistema.

 

 

Su džigine galva.